Ukončení výroby mýdel a e-shopu

Život je změna a občas pořádná! Dneska se jdu za vámi o jednu takovou změnou podělit. 

Po téměř roce a půl provozu e-shopu a oficiálního prodeje mýdel jsme se spolu s manželem rozhodli ukončit výrobu mýdel a zaměřit se více na to, co mě opravdu baví – potkávání se s lidmi, učení, předávání zkušeností a vůbec experimentování ve světě kosmetiky. Více o mých důvodech a plánu do budoucna se můžete dočíst ve článku na našem blogu.

Momentálně doprodáváme všechna mýdla, která jsem vyrobila. Další už nebudou vyrobena a pokud se chcete ještě dozásobit, je teď nejvyšší čas 🙂 

E-shop bude nejpozději k 31. březnu ukončen – pokud stihneme mýdla doprodat rychleji, vypneme e-shop před tímto datem, protože nemá smysl, aby běžel naprázdno.

Kde koupím vaše mýdla?

 Co mě dodnes hřeje na srdci je zájem o má mýdla. Spoustě lidem se líbila, mnohým ulevila při problémech s citlivou pokožkou, jiní zase byli rádi za to, jak dlouho vydržely a že prostě a jednoduše pořádně mydlily. To mě dodnes moc těší a byla by škoda, kdyby má mýdla prostě zmizely.

Proto momentálně řešíme odprodej receptur nějaké jiné šikovné mýdlařce, která by naše recepty převazala jedna ku jedné a pokračovala ve výrobě a prodeji. Zájemců už několik máme, uvidíme jak to dopadne. Každopádně jakmile budou naše mýdla opět k mání, byť od jiného výrobce, okamžitě vám dáme vědět na našem Facebooku a blogu.

Držte palce, ať to klapne!

Co dál?

Jak jsem už naznačovala výše (a rozepsala se v článku na blogu), chtěla bych se teď mnohem více věnovat vzdělávání – a to jak ostatních, tak i sebe. Chystám se teď na kurzy, na které jsem vždy chtěla, ale neměla na ně čas.

Zároveň mě moc baví dělat kurzy a šířit informace. Z tohoto důvodu jsem si pronajala prostor v Hranicích na Moravě, kde se chystám kurzy pořádat. Více informací o kurzech naleznete na blogu. Pokud vám tedy má mýdla budou chybět, nesmutněte – moc ráda vás naučím, jak si udělat podobné 🙂

Na závěr bych vám chtěla moc poděkovat za přízeň a podporu za dobu celého mého mýdlaření. Byli (a jste) úžasní, bez vás by to prostě nešlo.

Doufám, že se mnou budete na mé cestě životem i nadále, ať už mě zavede kamkoliv 🙂

 

Zdenka

 

Nabídka našich mýdel

Přečtěte si další články

Jak vybrat mýdlo vhodné pro mou pokožku?

Jak vybrat mýdlo vhodné pro mou pokožku?

      Jak vybrat mýdlo vhodné pro mou pokožku?Přemýšlíte nad používáním mýdla, ale nejste si jistí podle čeho vybírat? Máte suchou nebo mastnou pokožku? Hledáte něco pro své děti nebo na velmi citlivou pokožku? Bojujete s ekzémem nebo lupenkou? Sepsala...

Proč používat mýdla? Máme pro vás 6 důvodů

Proč používat mýdla? Máme pro vás 6 důvodů

      Proč používat mýdla? Máme pro vás 6 důvodů  V naší koupelně nenajdete jediný sprchový gel. Jasně, jsem mydlářka, takže by bylo divné, kdyby ano. Ale více a více lidí se zbavuje klasických sprcháčů a dává přednost kvalitní přírodní kostce mýdla....

Koupila jsem si čtyři mýdélka – nádherné barvy a vůně, skoro nemizí, příjemné, tak akorát do ruky 🙂 Zdenička je ochotná, milá, vstřícná a cítím, že dělá svou práci s láskou a respektem k přírodě. Děkuju.

Magda Zichová

Od Zdenky jsem dostala hned několik krásných mýdel. Všechna mě zaujala svým složením. Líbí se mi rovnováha mezi jednotlivými oleji, skvěle vyvážené jsou i vůně, úžasné kombinace esenciálních olejů. Moje nejoblíbenější je solné mýdlo s vavřínem, je to naprostý unikát. Vše je dělané ručně a s láskou. Moc doporučuji!

Barbara Šuková

Už jsem vyzkoušela několik mýdel a vzorků a mohu doporučit! Moc příjemné kombinace vůní (ach ta levandule, tou bych se mydlila tak dlouho, až by ze mě nic nezbylo). Super na pokožku a hlavně se rychle nevymydlí!

Alena Šikulová