Natural mýdla

Pouze to nejčistší z přírody. Nic víc není třeba. Zažijte přírodu na vlastní kůži.

Proč používat Natural mýdla?

 

     Natural mýdla byla vůbec první mýdla, které jsem vyrobila, když jsem začala s mýdlařením. Nemohla jsem totiž najít žádnou sprchovou kosmetiku, která by nedráždila mou citlivou pokožku. A proto jsem se rozhodla vyrobit mýdla pro každodenní použití, která budou šetrná, nebudou vysušovat ale zároveň budou pořád dobře čistit.

     Natural mýdla, která tu vidíte, se této filozofie drží. Jejich základem je bambucké máslo a panenský olivový olej, navíc jsem do nich ale přidala takové přísady jako BIO kozí jogurt, lanolin, vlastní med a včelí vosk nebo dokonce hedvábí. Díky tomu vznikají mýdla, která vytváří bohatou pěnu, nevysušují pokožku a účinně čistí.

 

     Medové mýdlo Queen a měsíčkové mýdlo Měsíček dokonce neobsahují žádné éterické oleje a doporučuji je proto lidem s velmi citlivou pokožkou a jsou vhodná i pro naše nejmenší.

 

    Všechna mýdla jsem navíc dala dermatologicky otestovat a jsou tedy vhodná pro citlivou pokožku.

 

    Naše mýdla z řady Natural se hodí pro všechny typy pokožky a se svou jemnou, ale účinnou péči skvěle poslouží ke každodennímu používání. 

 

Jak dlouho vydrží kostka mýdla?

 

     U každého mýdla si dávám záležet, aby dostatečně vyzrálo, než jde do prodeje. Díky tomu má možnost plně rozvinout své vlastnosti a dostatečně vytvrdnout – to se pozitivně projevuje na době, než se mýdlo vymydlí.

 

     Z mé zkušenosti a zkušenosti mých zákazníků vím, že mýdla z řady Natural vydrží měsíc až měsíc a půl každodenního používání jedním člověkem.

 

     Velmi také záleží, jak se o mýdlo staráte. Není dobré jej nechávat stát ve vodě, ale po použití opláchnout vodou a uložit mýdlo na mýdlenku s odtokem. Díky tomu má mýdlo možnost vyschnout a samovolně se nerozmáčí.

Co říkají naší zákazníci 

Koupila jsem si čtyři mýdélka - nádherné barvy a vůně, skoro nemizí, příjemné, tak akorát do ruky 🙂 Zdenička je ochotná, milá, vstřícná a cítím, že dělá svou práci s láskou a respektem k přírodě. Děkuju.

Magda Zichová

Od Zdenky jsem dostala hned několik krásných mýdel. Všechna mě zaujala svým složením. Líbí se mi rovnováha mezi jednotlivými oleji, skvěle vyvážené jsou i vůně, úžasné kombinace esenciálních olejů. Moje nejoblíbenější je solné mýdlo s vavřínem, je to naprostý unikát. Vše je dělané ručně a s láskou. Moc doporučuji!

Barbara Šuková

Už jsem vyzkoušela několik mýdel a vzorků a mohu doporučit! Moc příjemné kombinace vůní (ach ta levandule, tou bych se mydlila tak dlouho, až by ze mě nic nezbylo). Super na pokožku a hlavně se rychle nevymydlí!

Alena Šikulová