Design mýdla

Nenechte se mýlit, tato mýdla nejsou jen na parádu – po náročném dni vám dopřejí péči, jakou si zasloužíte. Čistě přírodní mýdla barvena kosmetickými slídami s originálním designem.

Proč používat Design mýdla?  

 

     Designová mýdla jsou důvodem, proč mě mýdlaření tak chytlo. Vždycky jsem si myslela, že mýdla jsou jen nudnou šedou kostkou, za kterou se člověk v koupelně musí pomalu stydět. Pak jsem ale udělala první mýdlo s barevným vzorem a byla jsem unesena.


     Trochu jsem se ze začátku bála, že tyhle mýdla jsou jen na okrasu a že jejich účinky budou nic moc. Opak je ale pravdou.


     Mýdla, která tady vidíte, jsou naprosto přírodní, obarveny kosmetickými slídami a oxidy. Základ mýdel tvoří bambucké máslo, slunečnicový olej, kokosový olej a panenský olivový olej. Díky svému složení mýdla nevysušují pokožku, bohatě pění a šetrně čistí.

      K vylepšení vlastností mýdel navíc přidávám i další suroviny jako kakaové máslo, mandlový olej, ricinový olej nebo za studena lisovaný jojobový olejK ovonění všech mýdel používám éterické oleje, na jejichž kombinaci jsem si dala záležet. Výsledkem jsou příjemně ovoněná mýdla, každé se svou jedinečnou vůní.

     Všechna designová mýdla jsou navíc dermatologicky testována pro citlivou pokožku.


     Mýdla z řady Design jsou mezi našimi zákazníky velmi oblíbené – nejen že umí oživit každou koupelnu, ale skvěle se hodí ke každodenní účinné a šetrné péči o tělo. Svým originálním vzhledem navíc tyto mýdla potěší jako dárek, a to jak ženy, tak i muže.

Jak dlouho vydrží kostka mýdla?

 

     U každého mýdla si dávám záležet, aby dostatečně vyzrálo, než jde do prodeje. Díky tomu má možnost plně rozvinout své vlastnosti a dostatečně vytvrdnout – to se pozitivně projevuje na době, než se mýdlo vymydlí.

 

     Z mé zkušenosti a zkušenosti mých zákazníků vím, že mýdla z řady Natural vydrží měsíc až měsíc a půl každodenního používání jedním člověkem.

 

     Velmi také záleží, jak se o mýdlo staráte. Není dobré jej nechávat stát ve vodě, ale po použití opláchnout vodou a uložit mýdlo na mýdlenku s odtokem. Díky tomu má mýdlo možnost vyschnout a samovolně se nerozmáčí.

Co říkají naší zákazníci

Koupila jsem si čtyři mýdélka – nádherné barvy a vůně, skoro nemizí, příjemné, tak akorát do ruky 🙂 Zdenička je ochotná, milá, vstřícná a cítím, že dělá svou práci s láskou a respektem k přírodě. Děkuju.

Magda Zichová

Od Zdenky jsem dostala hned několik krásných mýdel. Všechna mě zaujala svým složením. Líbí se mi rovnováha mezi jednotlivými oleji, skvěle vyvážené jsou i vůně, úžasné kombinace esenciálních olejů. Moje nejoblíbenější je solné mýdlo s vavřínem, je to naprostý unikát. Vše je dělané ručně a s láskou. Moc doporučuji!

Barbara Šuková

Už jsem vyzkoušela několik mýdel a vzorků a mohu doporučit! Moc příjemné kombinace vůní (ach ta levandule, tou bych se mydlila tak dlouho, až by ze mě nic nezbylo). Super na pokožku a hlavně se rychle nevymydlí!

Alena Šikulová